Ragnarok (2020) me Titra Shqip

Ragnarok (2020) me Titra Shqip

Jan. 31, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Aug. 24, 2023
10
2Sezoni 2 May. 27, 2021
10
1Sezoni 1 Jan. 31, 2020
10

Regjizori

Adam Price
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një qytet i vogël norvegjez që përjeton dimër të ngrohtë dhe rrebeshe të dhunshme duket se po shkon drejt një tjetër Ragnarök – nëse dikush nuk ndërhyn në kohë.

Ragnarok (2020) me Titra Shqip
Ragnarok (2020) me Titra Shqip
Ragnarok (2020) me Titra Shqip
Ragnarok (2020) me Titra Shqip
Ragnarok (2020) me Titra Shqip
Ragnarok (2020) me Titra Shqip
Ragnarok (2020) me Titra Shqip
Ragnarok (2020) me Titra Shqip
Ragnarok (2020) me Titra Shqip
Ragnarok (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ragnarok
Vlerësimi TMDb 7.902 939 vota
Transmetuar në dt: Jan. 31, 2020
Përfunduar në dt: Aug. 24, 2023
Sezone 3
Episodet 18
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Loki (2021) me Titra Shqip
Devotion, a Story of Love and Desire (2022) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
American Gigolo (2022) me Titra Shqip
The Borgias (2011) me Titra Shqip
The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip
The Tourist (2022) me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip
VIVANT (2023) me Titra Shqip
Culprits (2023) me Titra Shqip
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
BEEF (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x