Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip

Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip

Sep. 03, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Feb. 03, 2022
10
1Sezoni 1 Sep. 03, 2020
10

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seriali origjinal i HBO Max është një histori fantashkencë e krijuar nga Ridley Scott që eksploron kufirin midis njeriut dhe androidit në një botë të ardhshme që, pasi shkatërrohet nga përhapja e feve, shpall një ateizëm të vendosur.

 

 

Raised by Wolves – Për çfarë bëhet fjalë?

Ata quhen baba dhe nënë por nuk kanë ngjizur asnjë fëmijë: janë dy androidë që kanë për detyrë të rrisin ekzemplarë të qenieve njerëzore, me udhëzime të sakta. Toka u shkatërrua shumë kohë më parë nga konfliktet fetare dhe dy androidët jetojnë në një planet tjetër të paidentifikuar. Për të parandaluar që kolonia njerëzore në të cilën jetojnë të shkojë drejt një fati të ngjashëm, androidët duhet të monitorojnë me kujdes procesin e rritjes së fëmijëve dhe të kenë gjithmonë një pamje të qartë të asaj që ata mendojnë dhe besojnë.

Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Raised by Wolves
Vlerësimi TMDb 7.7 918 vota
Transmetuar në dt: Sep. 03, 2020
Përfunduar në dt: Feb. 10, 2022
Sezone 2
Episodet 16
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Calling (2022) me Titra Shqip
Power Book IV: Force (2022) me Titra Shqip
Poker Face (2023) me Titra Shqip
DOTA: Dragon’s Blood 2021
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
Kaleidoscope (2023) me Titra Shqip
Chicago Fire (2012) me Titra Shqip
Becoming Elizabeth (2022) me Titra Shqip
I Hate Suzie (2020) me Titra Shqip
The Walking Dead: Daryl Dixon (2023) me Titra Shqip
Percy Jackson and the Olympians (2023) me Titra Shqip
The Terminal List (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x