Reacher (2022) me Titra Shqip

Reacher (2022) me Titra Shqip

Feb. 03, 2022
Vlerësimi juaj: 0
8.8 8 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Dec. 14, 2023
10
1Sezoni 1 Feb. 03, 2022
10

Regjizori

Nick Santora
Regjizori

Aktorët

Alan Ritchson isJack Reacher
Jack Reacher
Malcolm Goodwin isOscar Finlay
Oscar Finlay
Willa Fitzgerald isRoscoe Conklin
Roscoe Conklin
Bruce McGill isMayor Teale
Mayor Teale
Maria Sten isFrances Neagley
Frances Neagley

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasi kishte tiparet e Tom Cruise në dy filmat e 2012 dhe 2016, Jack Reacher mbërrin në botën seriale, të luajtur nga Alan Ritchson, për një aventurë të frymëzuar nga romani i parë i serisë që Lee Child  kushtuar personazhit: Killing Floor.

 

Reacher – Për çfarë bëhet fjalë?

Pasi është pjesë e policisë ushtarake, Jack Reacher tenton t’i kthehet një jete normale, praktikisht një nomad, duke kaluar vendin pa një destinacion të caktuar. Kur ai ndalet, megjithatë, në qytetin e vogël Margrave, Georgia, ai përfshihet në një rast vrasjeje, i pari në harkun kohor prej njëzet vjetësh në historinë e qytetit, sepse, me sa duket, shihet në vendin e krimit, dhe më pas u arrestua si i dyshuari kryesor. Prandaj, atij do t’i duhet të mbledhë të gjitha forcat dhe mjetet për të provuar pafajësinë e tij dhe për të zbuluar, nëse mundet, fajtorin e vërtetë të krimit.

Reacher (2022) me Titra Shqip
Reacher (2022) me Titra Shqip
Reacher (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Reacher
Vlerësimi TMDb 8.047 992 vota
Transmetuar në dt: Feb. 03, 2022
Përfunduar në dt: Dec. 21, 2023
Sezone 2
Episodet 16
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip
ZeroZeroZero (2020) me Titra Shqip
The Envoys (2021) me Titra Shqip
Marco Polo (2014) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
Fate: The Winx Saga (2021) me Titra Shqip
Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
30 Coins (2020) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
Prosper (2024) me Titra Shqip
Rise of Empires: Ottoman (2020) me Titra Shqip
Dive Club (2021) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x