SAS: Rogue Heroes (2022) me Titra Shqip

SAS: Rogue Heroes (2022) me Titra Shqip

Oct. 30, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 30, 2022
10

Regjizori

Steven Knight
Regjizori

Aktorët

Alfie Allen isJock Lewes
Jock Lewes
Connor Swindells isDavid Stirling
David Stirling
Jack O'Connell isPaddy Mayne
Paddy Mayne
Sofia Boutella isEve Mansour
Eve Mansour
Dominic West isDudley Wrangel Clarke
Dudley Wrangel Clarke
Corin Silva isJim Arnolds
Jim Arnolds
Theo Barklem-Biggs isReg Seekings
Reg Seekings
Tom Glynn-Carney isMike Sadler
Mike Sadler
Dónal Finn isEoin McGonigal
Eoin McGonigal
Jacob Ifan isPat Riley
Pat Riley

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Tregimi i dramatizuar se si njësia më e madhe e Forcave Speciale në botë, SAS, u formua në rrethana të jashtëzakonshme në ditët më të errëta të Luftës së Dytë Botërore.

SAS: Rogue Heroes (2022) me Titra Shqip
SAS: Rogue Heroes (2022) me Titra Shqip
SAS: Rogue Heroes (2022) me Titra Shqip
SAS: Rogue Heroes (2022) me Titra Shqip
SAS: Rogue Heroes (2022) me Titra Shqip
SAS: Rogue Heroes (2022) me Titra Shqip
SAS: Rogue Heroes (2022) me Titra Shqip
SAS: Rogue Heroes (2022) me Titra Shqip
SAS: Rogue Heroes (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal SAS: Rogue Heroes
Vlerësimi TMDb 7.638 58 vota
Transmetuar në dt: Oct. 30, 2022
Përfunduar në dt: Dec. 04, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hache 2019
Innocent 2017
Dopesick (2021) me Titra Shqip
La Révolution (2020) me Titra Shqip
Devotion, a Story of Love and Desire (2022) me Titra Shqip
1883 (2021) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip
Dickinson (2019) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
The King: Eternal Monarch (2020) me Titra Shqip
Marvel’s Daredevil (2015) me Titra Shqip
DOM (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x