Scouting for Girls: Fashion’s Darkest Secret (2022) me Titra Shqip

Scouting for Girls: Fashion’s Darkest Secret (2022) me Titra Shqip

Jun. 24, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 24, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seriali dokumentar që heq kapakun e sjelljeve abuzive të një grupi burrash pas agjencive më të suksesshme të modelimit në botë.

Scouting for Girls: Fashion’s Darkest Secret (2022) me Titra Shqip
Scouting for Girls: Fashion’s Darkest Secret (2022) me Titra Shqip
Scouting for Girls: Fashion’s Darkest Secret (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Scouting for Girls: Fashion's Darkest Secret
Vlerësimi TMDb 7 2 vota
Transmetuar në dt: Jun. 24, 2022
Përfunduar në dt: Jun. 24, 2022
Sezone 1
Episodet 3
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ancient Empires (2023) me Titra Shqip
Mother Teresa: For the Love of God? (2022) me Titra Shqip
Navy SEALs: The Untold Stories (1999) me Titra Shqip
Hei$t: The Great Robbery of Brazil’s Central Bank (2022) me Titra Shqip
Madoff: The Monster of Wall Street (2023) me Titra Shqip
Arnold (2023) me Titra Shqip
Limitless with Chris Hemsworth (2022) me Titra Shqip
The Essex Murders (2023) me Titra Shqip
Raymond Blanc: How to Cook Well (2013) me Titra Shqip
The Russell Murders: Who Killed Lin and Megan? (2023) me Titra Shqip
Dark Horses: Italy’s World Cup Triumph (2022) me Titra Shqip
Deadline Day: Football’s Transfer Window (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x