Spy Ops (2023) me Titra Shqip

Spy Ops (2023) me Titra Shqip

Sep. 08, 2023
Vlerësimi juaj: 0
9.3 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 08, 2023
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Operativët e inteligjencës nga MI6 deri te CIA ndajnë histori të brendshme të artizanatit spiun, fushatave të Luftës së Ftohtë dhe grushteve të shtetit të kryera nga agjentë të fshehtë.

Spy Ops (2023) me Titra Shqip
Spy Ops (2023) me Titra Shqip
Spy Ops (2023) me Titra Shqip
Spy Ops (2023) me Titra Shqip
Spy Ops (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Spy Ops
Vlerësimi TMDb 7.6 5 vota
Transmetuar në dt: Sep. 08, 2023
Përfunduar në dt: Sep. 08, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Arnold (2023) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Gangs of London (2020) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
Money Heist (2017) me Titra Shqip
Codename: Annika (2023) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Ancient Empires (2023) me Titra Shqip
The Innocent (2021)
Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip
Libby, Are You Home Yet? (2022) me Titra Shqip
Dogs of Berlin (2018) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x