Star Trek (1966) me Titra Shqip

Star Trek (1966) me Titra Shqip

Sep. 08, 1966
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Sep. 20, 1968
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Sep. 15, 1967
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Sep. 08, 1966
10

Regjizori

Aktorët

William Shatner isJames T. Kirk
James T. Kirk
DeForest Kelley isLeonard McCoy
Leonard McCoy
James Doohan isMr. Scott
Mr. Scott
Walter Koenig isPavel Chekov
Pavel Chekov
George Takei isHikaru Sulu
Hikaru Sulu

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Hapësirë. Kufiri i fundit. USS Enterprise nis një mision pesëvjeçar për të eksploruar galaktikën. Ndërmarrja është nën komandën e kapitenit James T. Kirk me oficerin e parë z. Spock, nga planeti Vulcan. Me një ekuipazh të vendosur, Enterprise ndeshet me Klingonët, Romulanët, paradokset kohore, triblimet dhe supermenët gjenetikë të udhëhequr nga Khan Noonian Singh. Misioni i tyre është të eksplorojnë botë të reja të çuditshme, të kërkojnë jetë të re dhe qytetërime të reja dhe të shkojnë me guxim atje ku askush nuk ka shkuar më parë.

Star Trek (1966) me Titra Shqip
Star Trek (1966) me Titra Shqip
Star Trek (1966) me Titra Shqip
Star Trek (1966) me Titra Shqip
Star Trek (1966) me Titra Shqip
Star Trek (1966) me Titra Shqip
Star Trek (1966) me Titra Shqip
Star Trek (1966) me Titra Shqip
Star Trek (1966) me Titra Shqip
Star Trek (1966) me Titra Shqip
Titulli origjinal Star Trek
Vlerësimi TMDb 8.08 1,125 vota
Transmetuar në dt: Sep. 08, 1966
Përfunduar në dt: Jun. 03, 1969
Sezone 3
Episodet 79
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Zombie Detective (2020) me Titra Shqip
FBI (2018) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
The Midwich Cuckoos (2022) me Titra Shqip
The Haunting of Hill House (2018) me Titra Shqip
And Just Like That… (2021) me Titra Shqip
Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip
The Rising (2022) me Titra Shqip
American Gigolo (2022) me Titra Shqip
Shadow and Bone (2021) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x