Star Trek: The Next Generation (1987) me Titra Shqip

Star Trek: The Next Generation (1987) me Titra Shqip

Sep. 28, 1987
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

7Sezoni 7 Sep. 20, 1993
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
6Sezoni 6 Sep. 21, 1992
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
5Sezoni 5 Sep. 23, 1991
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Sep. 24, 1990
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Sep. 25, 1989
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Nov. 21, 1988
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Sep. 28, 1987
10

Regjizori

Aktorët

Patrick Stewart isJean-Luc Picard
Jean-Luc Picard
Jonathan Frakes isWilliam T. Riker
William T. Riker
Marina Sirtis isDeanna Troi
Deanna Troi
LeVar Burton isGeordi La Forge
Geordi La Forge
Gates McFadden isBeverly Crusher
Beverly Crusher

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ndiqni aventurat ndërgalaktike të kapiten Jean-Luc Picard dhe ekuipazhit të tij besnik në bordin e anijest krejtësisht të re USS Enterprise NCC-1701D, ndërsa ata eksplorojnë botë të reja.

Star Trek: The Next Generation (1987) me Titra Shqip
Star Trek: The Next Generation (1987) me Titra Shqip
Star Trek: The Next Generation (1987) me Titra Shqip
Star Trek: The Next Generation (1987) me Titra Shqip
Star Trek: The Next Generation (1987) me Titra Shqip
Star Trek: The Next Generation (1987) me Titra Shqip
Star Trek: The Next Generation (1987) me Titra Shqip
Star Trek: The Next Generation (1987) me Titra Shqip
Star Trek: The Next Generation (1987) me Titra Shqip
Star Trek: The Next Generation (1987) me Titra Shqip
Titulli origjinal Star Trek: The Next Generation
Vlerësimi TMDb 8.35 1,298 vota
Transmetuar në dt: Sep. 28, 1987
Përfunduar në dt: May. 23, 1994
Sezone 7
Episodet 176
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Outer Range (2022) me Titra Shqip
Sense8 (2015) me Titra Shqip
Who Is Erin Carter? (2023) me Titra Shqip
Californication (2007) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
Ambition (2014) aka The First Republic me Titra Shqip
Super Pumped (2022) me Titra Shqip
Interview with the Vampire (2022) me Titra Shqip
Avatar: The Last Airbender (2024) me Titra Shqip
Fringe (2008) me Titra Shqip
Gangs of London (2020) me Titra Shqip
HAPPYish (2015) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x