Suburra: Blood on Rome (2017) me Titra Shqip

Suburra: Blood on Rome (2017) me Titra Shqip

Oct. 06, 2017
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Oct. 30, 2020
10
2Sezoni 2 Feb. 22, 2019
10
1Sezoni 1 Oct. 06, 2017
10

Regjizori

Carlo Bonini
Regjizori

Aktorët

Alessandro Borghi isAureliano Adami
Aureliano Adami
Giacomo Ferrara isAlberto
Alberto "Spadino" Anacleti
Carlotta Antonelli isAngelica Sale
Angelica Sale
Federica Sabatini isNadia Gravone
Nadia Gravone
Filippo Nigro isAmedeo Cinaglia
Amedeo Cinaglia
Adamo Dionisi isManfredi Anacleti
Manfredi Anacleti
Paola Sotgiu isAdelaide Anacleti
Adelaide Anacleti
Alessandro Bernardini isSaverio Guerri
Saverio Guerri

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 2008, një luftë për tokën në një qytet bregdetar pranë Romës spiralizohet në një betejë vdekjeprurëse midis krimit të organizuar, politikanëve të korruptuar dhe Vatikanit.

Suburra: Blood on Rome (2017) me Titra Shqip
Suburra: Blood on Rome (2017) me Titra Shqip
Suburra: Blood on Rome (2017) me Titra Shqip
Suburra: Blood on Rome (2017) me Titra Shqip
Suburra: Blood on Rome (2017) me Titra Shqip
Suburra: Blood on Rome (2017) me Titra Shqip
Suburra: Blood on Rome (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Suburra
Vlerësimi TMDb 7.445 165 vota
Transmetuar në dt: Oct. 06, 2017
Përfunduar në dt: Oct. 30, 2020
Sezone 3
Episodet 24
Kohëzgjatja mesatare 52 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blood Coast (2023) me Titra Shqip
Silo (2023) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
Descendants of the Sun (2016) me Titra Shqip
The Nevers 2021 me Titra Shqip
Rédl (2018) me Titra Shqip
The Strain (2014) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
The Chestnut Man (2021) me Titra Shqip
The Flash (2014) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x