Superman & Lois (2021) me Titra Shqip

Superman & Lois (2021) me Titra Shqip

Feb. 23, 2021
Vlerësimi juaj: 0
9.4 7 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Mar. 14, 2023
10
2Sezoni 2 Jan. 11, 2022
10
1Sezoni 1 Feb. 23, 2021
8

Regjizori

Greg Berlanti
Regjizori

Aktorët

Tyler Hoechlin isClark Kent / Superman / Kal-El
Clark Kent / Superman / Kal-El
Jordan Elsass isJonathan Kent
Jonathan Kent
Alex Garfin isJordan Kent
Jordan Kent
Erik Valdez isKyle Cushing
Kyle Cushing
Inde Navarrette isSarah Cushing
Sarah Cushing
Wolé Parks isJohn Henry Irons
John Henry Irons
Adam Rayner isMorgan Edge
Morgan Edge
Dylan Walsh isSamuel Lane
Samuel Lane
Emmanuelle Chriqui isLana Lang Cushing
Lana Lang Cushing

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Superman & Lois 2021 me titra shqip, pas viteve të luftës me monstra, pushtime aliene dhe megalomanë në Metropolis, Clark Kent aka Superman dhe gruaja e tij gazetarja e famshme Lois Lane (Elizabeth Tulloch) përballen me një nga sfidat më të mëdha të të qenit prindër sot në një botë komplekse dhe e komplikuar. Kjo sfidë sfiduese në vetvete është edhe më e vështirë sepse Lois dhe Clark nuk e dinë nëse djemtë e tyre Jonathan (Jordan Elsass) dhe Jordan (Alexander Garfin) kanë trashëguar aftësitë e pabesueshme të babait të tyre. Duke u kthyer në Smallvile për të parë punët e familjes Kent, Clark dhe Lois takojnë Lana Lang (Emmanuelle Chriqui), ish e dashura e parë e Clark, tani e martuar me shefin e zjarrfiksave Kyle Cushing (Erik Valdez).

 

Superman and Lois me titra shqip

Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Superman & Lois
Vlerësimi TMDb 8.101 1,903 vota
Transmetuar në dt: Feb. 23, 2021
Përfunduar në dt: Mar. 28, 2023
Sezone 3
Episodet 35
Kohëzgjatja mesatare 44 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Brothers Sun (2024) me Titra Shqip
The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
Star Trek (1966) me Titra Shqip
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
Loki (2021) me Titra Shqip
Watchmen (2019) me Titra Shqip
The Man Who Fell to Earth (2022) me Titra Shqip
Echo (2024) me Titra Shqip
Carnival Row (2019) me Titra Shqip
Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
Stranger Things (2016) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

1 Koment
Më të rejat
Më e vjetrat Më të votuarit
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
1
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x