Supersex (2024) me Titra Shqip

Supersex (2024) me Titra Shqip

Mar. 06, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 06, 2024
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Frymëzuar nga ngjarje të vërteta, kjo është historia se si Rocco Siffredi shpëtoi nga një jetë modeste dhe u shfaq si ylli më i madh i pornos në botë.

Supersex (2024) me Titra Shqip
Supersex (2024) me Titra Shqip
Supersex (2024) me Titra Shqip
Supersex (2024) me Titra Shqip
Supersex (2024) me Titra Shqip
Supersex (2024) me Titra Shqip
Supersex (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Supersex
Vlerësimi TMDb 7.136 11 vota
Transmetuar në dt: Mar. 06, 2024
Përfunduar në dt: Mar. 06, 2024
Sezone 1
Episodet 7
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

From (2022) me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
Dickinson (2019) me Titra Shqip
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
House of Ninjas (2024) me Titra Shqip
Duty After School (2023) me Titra Shqip
The Walking Dead: World Beyond (2020) me Titra Shqip
Severance (2022) me Titra Shqip
Homeland (2011) me Titra Shqip
Warrior (2019) me Titra Shqip
Aranyak (2021) me Titra Shqip
Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x