Supreme Team (2022) me Titra Shqip

Supreme Team (2022) me Titra Shqip

Jul. 10, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 10, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Kenneth McGriff isSelf - (voice)
Self - (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ky dokumentar i kufizuar hedh një vështrim të thellë në bandën famëkeqe të Queens, Nju Jork, dhe tregon historinë e vërtetë nga goja e dy udhëheqësve dhe anëtarëve të familjes së saj, Kenneth “Supreme” McGriff dhe Gerald “Prince” Miller.

Supreme Team (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Supreme Team
Vlerësimi TMDb 7.7 9 vota
Transmetuar në dt: Jul. 10, 2022
Përfunduar në dt: Jul. 24, 2022
Sezone 1
Episodet 3
Kohëzgjatja mesatare 52 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mother Teresa: For the Love of God? (2022) me Titra Shqip
Arnold (2023) me Titra Shqip
The Continental: From the World of John Wick (2023) me Titra Shqip
Hightown (2020) me Titra Shqip
The Brothers Sun (2024) me Titra Shqip
Prison Break (2005) me Titra Shqip
Murder in Polná (2016) me Titra Shqip
Power Book IV: Force (2022) me Titra Shqip
Brotherhood (2006) me Titra Shqip
Dogs of Berlin (2018) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Riverdale (2017) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x