Taboo (2017) me Titra Shqip

Taboo (2017) me Titra Shqip

Jan. 07, 2017
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Apr. 25, 2024
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Jan. 07, 2017
10

Regjizori

Tom Hardy
Regjizori

Aktorët

Tom Hardy isJames Keziah Delaney
James Keziah Delaney
Jonathan Pryce isStuart Strange
Stuart Strange
Oona Chaplin isZilpha Geary
Zilpha Geary
Leo Bill isWilton
Wilton
Edward Hogg isMichael 'Godders' Godfrey
Michael 'Godders' Godfrey

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Aventurieri James Keziah Delaney kthehet në Londër nga Afrika në 1814 së bashku me katërmbëdhjetë diamante të vjedhura për të kërkuar hakmarrje pas vdekjes së babait të tij.

Taboo (2017) me Titra Shqip
Taboo (2017) me Titra Shqip
Taboo (2017) me Titra Shqip
Taboo (2017) me Titra Shqip
Taboo (2017) me Titra Shqip
Taboo (2017) me Titra Shqip
Taboo (2017) me Titra Shqip
Taboo (2017) me Titra Shqip
Taboo (2017) me Titra Shqip
Taboo (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Taboo
Vlerësimi TMDb 7.886 1,129 vota
Transmetuar në dt: Jan. 07, 2017
Përfunduar në dt: Feb. 25, 2017
Sezone 2
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Nevers 2021 me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
Manhunt (2024) me Titra Shqip
Ambition (2014) aka The First Republic me Titra Shqip
Marvel’s Daredevil (2015) me Titra Shqip
Pretty Little Liars (2010) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Nadia Guzmán (2021) me Titra Shqip
Bates Motel (2013) me Titra Shqip
Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
School of Lies (2023) me Titra Shqip
His Dark Materials (2019) me Titra Shqip
Narco-Saints (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x