Taxi Driver (2021) me Titra Shqip

Taxi Driver (2021) me Titra Shqip

Apr. 09, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Feb. 17, 2023
10
1Sezoni 1 Apr. 09, 2021
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Lee Je-hoon isKim Do-ki
Kim Do-ki
Esom isKang Ha-na
Kang Ha-na
Kim Eui-sung isJang Sung-cheol
Jang Sung-cheol
Lee Yoo-jun isInspector Hwang
Inspector Hwang
Jang Hyuk-jin isChoi Kyung-goo
Choi Kyung-goo
Bae Yoo-ram isPark Jin-eon
Park Jin-eon
Joe In isGang Maria
Gang Maria

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Historia e një shërbimi taksi misterioz që hakmerret në emër të viktimave që nuk arrijnë të marrin drejtësi nga ligji. Kim Do-ki është një shofer misterioz për kompaninë e taksive, nëna e së cilës u vra. Kang Ha-na është një avokat i pasionuar. Go-eun është një specialiste e IT, ndërsa të tjerët e konsiderojnë atë një haker. Së bashku me Kim Do-ki, ajo punon si pjesë e Rainbow Taxi Company për të zgjidhur problemet e njerëzve.

Taxi Driver (2021) me Titra Shqip
Taxi Driver (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 모범택시
Vlerësimi TMDb 8.5 21 vota
Transmetuar në dt: Apr. 09, 2021
Përfunduar në dt: May. 29, 2021
Sezone 1
Episodet 16
Kohëzgjatja mesatare 63 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Changeling (2023) me Titra Shqip
Burning Body (2023) me Titra Shqip
Touch (2012) me Titra Shqip
Arcane (2021) me Titra Shqip
Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip
KREMEN (2012) me Titra Shqip
Harlan Coben’s Shelter (2023) me Titra Shqip
Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip
Shogun (1980) me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
Tell Me a Story 2018
Elementary (2012) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x