The Brothers Sun (2024) me Titra Shqip

The Brothers Sun (2024) me Titra Shqip

Jan. 04, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 04, 2024
10

Regjizori

Brad Falchuk
Regjizori

Aktorët

Michelle Yeoh isEileen 'Mama' Sun
Eileen 'Mama' Sun
Justin Chien isCharles 'Chairleg' Sun
Charles 'Chairleg' Sun
Sam Li isBruce Sun
Bruce Sun
Joon Lee isTK Lee
TK Lee
Highdee Kuan isAlexis Kong
Alexis Kong

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një serial origjinal i Netflix i xhiruar mes Shteteve të Bashkuara dhe Tajvanit, komedia aksion ka si protagoniste femër fituesen e Oskarit Michelle Yeoh, nënë e Bruce një student mjekësie, i cili zbulon nga një ditë në tjetrën se familja e tij me origjinë tajvaneze përbëhet nga gangsterë të pamëshirshëm.

 

 

The Brothers Sun – Për çfarë bëhet fjalë

Jeta mesatare Kaliforniane e Bruce Sun është kthyer përmbys kur vëllai i tij i madh, Charles, arrin në Los Angeles nga Taipei. Duke mos pasur kujtesë për të kaluarën e tij në Tajvan, Bruce zbulon vetëm si një i rritur se familja e tij në Azi është e përbërë nga bandat e famshme; Duke u nisur nga babai i tij, shefi i ndjerë, i cili e rriti vëllain e tij si një kriminel të ngurtësuar, duke i lënë atij menaxhimin e biznesit.

Pas vrasjes së babait të tij, Charles u detyrua të transferohej në Los Angeles për ta mbajtur familjen e tij të sigurt. Për më tepër, Bruce zbulon se nëna e tij dinte gjithçka dhe kishte ikur nga Tajvani për t’i shpëtuar asaj jete kriminale. Sidoqoftë, përpjekjet dolën të kota: Sot Bruce detyrohet të përshtatet me jetën gangëstere të familjes Sun.

The Brothers Sun (2024) me Titra Shqip
The Brothers Sun (2024) me Titra Shqip
The Brothers Sun (2024) me Titra Shqip
The Brothers Sun (2024) me Titra Shqip
The Brothers Sun (2024) me Titra Shqip
The Brothers Sun (2024) me Titra Shqip
The Brothers Sun (2024) me Titra Shqip
The Brothers Sun (2024) me Titra Shqip
The Brothers Sun (2024) me Titra Shqip
The Brothers Sun (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Brothers Sun
Vlerësimi TMDb 8.241 27 vota
Transmetuar në dt: Jan. 04, 2024
Përfunduar në dt: Jan. 04, 2024
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
The Undeclared War (2022) me Titra Shqip
The Umbrella Academy (2019) me Titra Shqip
Weeds (2005) me Titra Shqip
Rebelde (2022) me Titra Shqip
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Snowdrop (2021) me Titra Shqip
World on Fire (2019) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
Saint X (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x