The Changeling (2023) me Titra Shqip

The Changeling (2023) me Titra Shqip

Sep. 07, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 07, 2023
10

Regjizori

Kelly Marcel
Regjizori

Aktorët

LaKeith Stanfield isApollo Kagwa
Apollo Kagwa
Clark Backo isEmma 'Emmy' Valentine
Emma 'Emmy' Valentine
Adina Porter isLillian Kagwa
Lillian Kagwa
Samuel T. Herring isWilliam Wheeler
William Wheeler
Alexis Louder isYoung Lillian Kagwa
Young Lillian Kagwa
Victor LaValle isNarrator (voice)
Narrator (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Historia e dashurisë së Apollonit dhe Emës është një përrallë – derisa Ema të zhduket në mënyrë misterioze. I larguar, Apollo e gjen veten në një odise që sfidon vdekjen përmes një qyteti të Nju Jorkut që ai nuk e dinte se ekzistonte.

The Changeling (2023) me Titra Shqip
The Changeling (2023) me Titra Shqip
The Changeling (2023) me Titra Shqip
The Changeling (2023) me Titra Shqip
The Changeling (2023) me Titra Shqip
The Changeling (2023) me Titra Shqip
The Changeling (2023) me Titra Shqip
The Changeling (2023) me Titra Shqip
The Changeling (2023) me Titra Shqip
The Changeling (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Changeling
Vlerësimi TMDb 8.4 23 vota
Transmetuar në dt: Sep. 07, 2023
Përfunduar në dt: Sep. 14, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Catherine the Great (2019) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Foodie Love (2019) me Titra Shqip
Twin Peaks (1990) me Titra Shqip
The Night Manager (2016) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Battlestar Galactica (2004) me Titra Shqip
Britannia (2018) me Titra Shqip
Black Mirror (2011) me Titra Shqip
The Billion Dollar Code (2021) me Titra Shqip
Queen of the South (2016) me Titra Shqip
The Night Of (2016) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x