The Chosen (2019) me Titra Shqip

The Chosen (2019) me Titra Shqip

Apr. 21, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 5 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Dec. 11, 2022
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Apr. 04, 2021
10
1Sezoni 1 Apr. 21, 2019
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Jeta e Krishtit përmes syve të atyre që e takuan quajtur i Zgjedhuri.

The Chosen (2019) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Chosen
Vlerësimi TMDb 8.5 53 vota
Transmetuar në dt: Apr. 21, 2019
Përfunduar në dt: Dec. 18, 2022
Sezone 3
Episodet 22
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

His Dark Materials (2019) me Titra Shqip
Skylines 2019
Vikings (2013)
Dexter (2006) me Titra Shqip
Bodyguard (2018) me Titra Shqip
Anne with an E (2017) me Titra Shqip
Vagabond (2019) me Titra Shqip
Why Women Kill (2019) me Titra Shqip
Dracula (2020) me Titra Shqip
Warrior (2019) me Titra Shqip
Mr. Bean (1990) me Titra Shqip
The Chestnut Man (2021) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x