The Crowded Room (2023) me Titra Shqip

The Crowded Room (2023) me Titra Shqip

Jun. 08, 2023
Vlerësimi juaj: 0
8 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 08, 2023
10

Regjizori

Aktorët

Tom Holland isDanny Sullivan
Danny Sullivan
Amanda Seyfried isRya Goodwin
Rya Goodwin
Will Chase isMarlin Reid
Marlin Reid
Lior Raz isYitzhak
Yitzhak

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ngjarjet në Manhatan gjatë verës së vitit 1979. Kur një i ri arrestohet për një krim tronditës—dhe një hetues i pamundur duhet të zgjidhë misterin që qëndron pas tij.

The Crowded Room (2023) me Titra Shqip
The Crowded Room (2023) me Titra Shqip
The Crowded Room (2023) me Titra Shqip
The Crowded Room (2023) me Titra Shqip
The Crowded Room (2023) me Titra Shqip
The Crowded Room (2023) me Titra Shqip
The Crowded Room (2023) me Titra Shqip
The Crowded Room (2023) me Titra Shqip
The Crowded Room (2023) me Titra Shqip
The Crowded Room (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Crowded Room
Vlerësimi TMDb 6.7 12 vota
Transmetuar në dt: Jun. 08, 2023
Përfunduar në dt: Jun. 08, 2023
Sezone 1
Episodet 10
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Snowdrop (2021) me Titra Shqip
Devotion, a Story of Love and Desire (2022) me Titra Shqip
Ganglands (2021) me Titra Shqip
Percy Jackson and the Olympians (2023) me Titra Shqip
Rašín (2018) aka Fallen Kingdom me Titra Shqip
The Brothers Sun (2024) me Titra Shqip
Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip
School Spirits (2023) me Titra Shqip
The Innocent (2021)
Atypical (2017) me Titra Shqip
Treason (2022) me Titra Shqip
Heroes (2006) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x