The Envoys (2021) me Titra Shqip

The Envoys (2021) me Titra Shqip

Dec. 12, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Feb. 27, 2024
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Dec. 12, 2021
9

Regjizori

Aktorët

Miguel Ángel Silvestre isSimón Antequera
Simón Antequera
Irene Azuela isAdriana Cortés
Adriana Cortés
Fernando Becerril isMonseñor Benavent
Monseñor Benavent

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Dy zyrtarë të Vatikanit me koncepte shumë të ndryshme se çfarë është besimi dërgohen në pjesë të ndryshme të botës për të hetuar dhe verifikuar vërtetësinë e mrekullive dhe shërimeve të supozuara që u atribuohen anëtarëve të kishës.

The Envoys (2021) me Titra Shqip
The Envoys (2021) me Titra Shqip
The Envoys (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Los Enviados
Vlerësimi TMDb 7.967 239 vota
Transmetuar në dt: Dec. 12, 2021
Përfunduar në dt: Jan. 16, 2022
Sezone 2
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 55 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Friends (1994) me Titra Shqip
Clickbait (2021) me Titra Shqip
Hache 2019
Lawmen: Bass Reeves (2023) me Titra Shqip
The Winter King (2023) me Titra Shqip
From Scratch (2022) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
Fleeting Lies (2023) me Titra Shqip
Ozark (2017) me Titra Shqip
HAPPYish (2015) me Titra Shqip
Turn of the Tide (2023) me Titra Shqip
All of Us Are Dead (2022) me Titra Shqip
4.5 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

1 Koment
Më të rejat
Më e vjetrat Më të votuarit
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
1
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x