The Fall of the House of Usher (2023) me Titra Shqip

The Fall of the House of Usher (2023) me Titra Shqip

Oct. 12, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 12, 2023
10

Regjizori

Mike Flanagan
Regjizori

Aktorët

Bruce Greenwood isRoderick Usher
Roderick Usher
Mary McDonnell isMadeline Usher
Madeline Usher
Henry Thomas isFrederick Usher
Frederick Usher
Kate Siegel isCamille L'Espanaye
Camille L'Espanaye
Rahul Kohli isNapoleon Usher
Napoleon Usher
Samantha Sloyan isTamerlane Usher
Tamerlane Usher
T'Nia Miller isVictorine LaFourcade
Victorine LaFourcade
Zach Gilford isYoung Roderick Usher
Young Roderick Usher
Willa Fitzgerald isYoung Madeline Usher
Young Madeline Usher

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Vëllat e motër të pamëshirshëm Roderick dhe Madeline Usher e kanë ndërtuar Fortunato Pharmaceuticals në një perandori pasurie, privilegji dhe fuqie. Por sekretet e së kaluarës dalin në dritë kur trashëgimtarët e dinastisë Usher fillojnë të vdesin në duart e një gruaje misterioze që në rininë e tyre.

The Fall of the House of Usher (2023) me Titra Shqip
The Fall of the House of Usher (2023) me Titra Shqip
The Fall of the House of Usher (2023) me Titra Shqip
The Fall of the House of Usher (2023) me Titra Shqip
The Fall of the House of Usher (2023) me Titra Shqip
The Fall of the House of Usher (2023) me Titra Shqip
The Fall of the House of Usher (2023) me Titra Shqip
The Fall of the House of Usher (2023) me Titra Shqip
The Fall of the House of Usher (2023) me Titra Shqip
The Fall of the House of Usher (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Fall of the House of Usher
Vlerësimi TMDb 7.415 47 vota
Transmetuar në dt: Oct. 12, 2023
Përfunduar në dt: Oct. 12, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fleabag (2016) me Titra Shqip
Godfather of Harlem (2019) me Titra Shqip
The Worst of Evil (2023) me Titra Shqip
Sky Rojo 2021 me Titra Shqip
Miraculous Brothers (2023) me Titra Shqip
Wild Republic (2021) me Titra Shqip
WandaVision 2021
Why Women Kill (2019) me Titra Shqip
Adamas (2022) me Titra Shqip
Who Killed Sara? (2021) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
Under the Dome (2013) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x