The Fear Index (2022) me Titra Shqip

The Fear Index (2022) me Titra Shqip

Feb. 10, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 10, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Josh Hartnett isAlex Hoffman
Alex Hoffman
Leila Farzad isGabby Hoffman
Gabby Hoffman
Grégory Montel isDetective Leclerc
Detective Leclerc

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Dr. Alex Hoffman, një fizikant i mëparshëm amerikan, krijon një sistem të drejtuar nga AI që shfrytëzon frikën në tregjet financiare dhe vepron me shpejtësi rrufeje për të bërë fitime të mëdha. Por në ditën e nisjes, mendja e Alexit tronditet pasi ai sulmohet në mënyrë të egër në shtëpinë e tij nga një njeri që i di të gjitha kodet e tij të sigurisë. Pas më shumë dukurive të pashpjegueshme, Aleksi bëhet i bindur se po inkuadrohet.

The Fear Index (2022) me Titra Shqip
The Fear Index (2022) me Titra Shqip
The Fear Index (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Fear Index
Vlerësimi TMDb 6.674 23 vota
Transmetuar në dt: Feb. 10, 2022
Përfunduar në dt: Feb. 10, 2022
Sezone 1
Episodet 4
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip
Time (2021) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
Marco Polo (2014) me Titra Shqip
Flower of Evil (2020) me Titra Shqip
Who Is Erin Carter? (2023) me Titra Shqip
True Story (2021) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Good Omens (2019) me Titra Shqip
Marvel’s Luke Cage (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x