The Good Fight Club (2023) me Titra Shqip

The Good Fight Club (2023) me Titra Shqip

Sep. 04, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 04, 2023
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Fatet e një grupi atletësh të rinj MMA, që luftojnë për të arritur nga palestra e tyre në jug të Londrës në shtëpinë vezulluese të sportit: Las Vegas.

The Good Fight Club (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Good Fight Club
Vlerësimi TMDb 7 1 vota
Transmetuar në dt: Sep. 04, 2023
Përfunduar në dt: Sep. 04, 2023
Sezone 1
Episodet 4
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ancient Empires (2023) me Titra Shqip
Escape to the Chateau (2016) me Titra Shqip
Cosmos (2014) me Titra Shqip
The Three Drinkers Do Scotch Whisky (2018) me Titra Shqip
Dark Net (2016) me Titra Shqip
Navy SEALs: The Untold Stories (1999) me Titra Shqip
Madoff: The Monster of Wall Street (2023) me Titra Shqip
Just Another Immigrant (2018) me Titra Shqip
Juan Carlos: Downfall of the King (2023) me Titra Shqip
Neymar: The Perfect Chaos (2022) me Titra Shqip
Prehistoric Planet (2022) me Titra Shqip
Dark Horses: Italy’s World Cup Triumph (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x