The Good Wife (2009) me Titra Shqip

The Good Wife (2009) me Titra Shqip

Sep. 22, 2009
Vlerësimi juaj: 0
7.5 2 vota

Sezone dhe episode

7Sezoni 7 Oct. 04, 2015
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
6Sezoni 6 Sep. 21, 2014
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
5Sezoni 5 Sep. 29, 2013
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Sep. 30, 2012
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Sep. 25, 2011
10
2Sezoni 2 Sep. 28, 2010
10
1Sezoni 1 Sep. 22, 2009
10

Regjizori

Michelle King
Regjizori

Aktorët

Julianna Margulies isAlicia Florrick
Alicia Florrick
Christine Baranski isDiane Lockhart
Diane Lockhart
Matt Czuchry isCary Agos
Cary Agos
Alan Cumming isEli Gold
Eli Gold
Makenzie Vega isGrace Florrick
Grace Florrick
Zach Grenier isDavid Lee
David Lee
Cush Jumbo isLucca Quinn
Lucca Quinn

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Alicia Florrick merr me guxim përgjegjësinë e plotë për familjen e saj dhe rihyn në fuqinë punëtore pasi skandali shumë publik i seksit dhe korrupsionit politik të burrit të saj e çon atë në burg.

The Good Wife (2009) me Titra Shqip
The Good Wife (2009) me Titra Shqip
The Good Wife (2009) me Titra Shqip
The Good Wife (2009) me Titra Shqip
The Good Wife (2009) me Titra Shqip
The Good Wife (2009) me Titra Shqip
The Good Wife (2009) me Titra Shqip
The Good Wife (2009) me Titra Shqip
The Good Wife (2009) me Titra Shqip
The Good Wife (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Good Wife
Vlerësimi TMDb 7.6 480 vota
Transmetuar në dt: Sep. 22, 2009
Përfunduar në dt: May. 08, 2016
Sezone 7
Episodet 156
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tehran (2020) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
ZeroZeroZero (2020) me Titra Shqip
Treason (2022) me Titra Shqip
Ego : Erkeğe Güven Olmaz (2023) me Titra Shqip
American Gigolo (2022) me Titra Shqip
Secret Invasion (2023) me Titra Shqip
3 Body Problem (2024) me Titra Shqip
Madam Secretary (2014) me Titra Shqip
Walker Independence (2022) me Titra Shqip
The Invisible Ladies (2023) me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

1 Koment
Më të rejat
Më e vjetrat Më të votuarit
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
1
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x