The Regime (2024) me Titra Shqip

The Regime (2024) me Titra Shqip

Mar. 03, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 03, 2024
10

Regjizori

Will Tracy
Regjizori

Aktorët

Kate Winslet isChancellor Elena Vernham
Chancellor Elena Vernham
Matthias Schoenaerts isCorporal Herbert Zubak
Corporal Herbert Zubak
Jessica Frances Dukes isDeborah Kaiser
Deborah Kaiser

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Historia e një viti brenda mureve të pallatit të një regjimi modern europian, teksa fillon të zbardhet.

The Regime (2024) me Titra Shqip
The Regime (2024) me Titra Shqip
The Regime (2024) me Titra Shqip
The Regime (2024) me Titra Shqip
The Regime (2024) me Titra Shqip
The Regime (2024) me Titra Shqip
The Regime (2024) me Titra Shqip
The Regime (2024) me Titra Shqip
The Regime (2024) me Titra Shqip
The Regime (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Regime
Vlerësimi TMDb 7.9 16 vota
Transmetuar në dt: Mar. 03, 2024
Përfunduar në dt: Mar. 03, 2024
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lodge 49 (2018) me Titra Shqip
Obliterated (2023) me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
Transatlantic (2023) me Titra Shqip
Éternelle (2009) me Titra Shqip
The Terminal List (2022) me Titra Shqip
Camelot 2011
Extant 2014
Ozark (2017) me Titra Shqip
I Am Not Okay with This 2020
Love Alarm 2019
Your Honor (2020) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x