The Rising (2022) me Titra Shqip

The Rising (2022) me Titra Shqip

Apr. 22, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 22, 2022
10

Regjizori

Sanne Nuyens
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Neve Kelly ka vdekur. Ajo është bllokuar në harresë dhe duhet të zbulojë se kush e vrau. Ky adaptim i serialit mister nga Beau Séjour bën përshtypje për shkak të aktorëve të rinj dhe peizazheve marramendëse të Lake District të Anglisë.

The Rising (2022) me Titra Shqip
The Rising (2022) me Titra Shqip
The Rising (2022) me Titra Shqip
The Rising (2022) me Titra Shqip
The Rising (2022) me Titra Shqip
The Rising (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Rising
Vlerësimi TMDb 6.86 25 vota
Transmetuar në dt: Apr. 22, 2022
Përfunduar në dt: Jun. 10, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Russell Murders: Who Killed Lin and Megan? (2023) me Titra Shqip
The Artful Dodger (2023) me Titra Shqip
The Chestnut Man (2021) me Titra Shqip
Spy Ops (2023) me Titra Shqip
Three Pines (2022) me Titra Shqip
The Gift (2019) me Titra Shqip
Tribes of Europa (2021) me titra shqip
Arrow (2012) me Titra Shqip
Moving (2023) me Titra Shqip
DOM (2021) me Titra Shqip
The Flash (2014) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x