The Take (2009) me Titra Shqip

The Take (2009) me Titra Shqip

Jun. 17, 2009
Vlerësimi juaj: 0
9.3 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 17, 2009

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Historia fillon në 1984 me lirimin nga burgu shtetëror, pas një periudhe të gjatë ndalimi, të Freddy Jackson (Tom Hardy), i cili ishte një kriminel i vogël në kohën e arrestimit. Pasi doli nga burgu, ai ribashkohet me kushëririn e tij, mikun dhe homologun e tij të vjetër, Jimmy Jackson (Shaun Evans). Pas disa orësh Freddy zhytet përsëri në lagjet e varfëra të Londrës, pa kaluar në mendjen e tij idenë për t’u bërë një qytetar model; përkundrazi, qëllimi i tij tani është të bëhet bosi i ri i krimit të organizuar në Londër. Në burg ai u takua me Ozzy …

The Take (2009) me Titra Shqip
The Take (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Take
Vlerësimi TMDb 7.6 44 vota
Transmetuar në dt: Jun. 17, 2009
Përfunduar në dt: Jul. 01, 2009
Sezone 1
Episodet 4
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Camelot 2011
Battlestar Galactica (2004) me Titra Shqip
Reborn Rich (2022) me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip
My Dog & I (2018) me Titra Shqip
Fleeting Lies (2023) me Titra Shqip
The Night Manager (2016) me Titra Shqip
Game of Thrones (2011) me Titra Shqip
No Escape (2023) me Titra Shqip
Dopesick (2021) me Titra Shqip
Fallout (2024) me Titra Shqip
DOTA: Dragon’s Blood 2021
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x