The Terminal List (2022) me Titra Shqip

The Terminal List (2022) me Titra Shqip

Jun. 30, 2022
Vlerësimi juaj: 0
9.7 7 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 30, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Chris Pratt isJames Reece
James Reece
Taylor Kitsch isBen Edwards
Ben Edwards
Constance Wu isKatie Buranek
Katie Buranek
Riley Keough isLauren Reece
Lauren Reece
Arlo Mertz isLucy Reece
Lucy Reece
Jeanne Tripplehorn isSecretary Hartley
Secretary Hartley

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Komandanti i Navy SEAL James Reece kthehet në hakmarres ndërsa heton forcat misterioze që qëndrojnë pas vrasjes së të gjithë togës së tij. I lirë nga struktura komanduese e ushtrisë, Reece zbaton mësimet që ka mësuar nga gati dy dekada luftë për të gjuajtur njerëzit përgjegjës.

The Terminal List (2022) me Titra Shqip
The Terminal List (2022) me Titra Shqip
The Terminal List (2022) me Titra Shqip
The Terminal List (2022) me Titra Shqip
The Terminal List (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Terminal List
Vlerësimi TMDb 8.9 29 vota
Transmetuar në dt: Jun. 30, 2022
Përfunduar në dt: Jun. 30, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

Time (2021) me Titra Shqip
City on Fire (2023) me Titra Shqip
Sex/Life (2021) me Titra Shqip
XO, Kitty (2023) me Titra Shqip
Fleabag (2016) me Titra Shqip
The Good Fight (2017) me Titra Shqip
Marvel’s Luke Cage (2016) me Titra Shqip
Spartacus (2010) me Titra Shqip
World on Fire (2019) me Titra Shqip
Californication (2007) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Oasis (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x