The Tourist (2022) me Titra Shqip

The Tourist (2022) me Titra Shqip

Jan. 01, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 31, 2021
10

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kur një burrë zgjohet në pjesën e jashtme të Australisë pa kujtesë, ai duhet të përdorë disa të dhëna që ka për të zbuluar identitetin e tij përpara se e kaluara e tij ta arrijë atë.

The Tourist (2022) me Titra Shqip
The Tourist (2022) me Titra Shqip
The Tourist (2022) me Titra Shqip
The Tourist (2022) me Titra Shqip
The Tourist (2022) me Titra Shqip
The Tourist (2022) me Titra Shqip
The Tourist (2022) me Titra Shqip
The Tourist (2022) me Titra Shqip
The Tourist (2022) me Titra Shqip
The Tourist (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Tourist
Vlerësimi TMDb 6.9 109 vota
Transmetuar në dt: Jan. 01, 2022
Përfunduar në dt: Jan. 30, 2022
Sezone 2
Episodet 12
Kohëzgjatja mesatare 58 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
Dreamland (2023) me Titra Shqip
The Calling (2022) me Titra Shqip
Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip
Rabbit Hole (2023) me Titra Shqip
L’onore e il rispetto (2006) me Titra Shqip
The Terminal List (2022) me Titra Shqip
Love & Death (2023) me Titra Shqip
Secret Invasion (2023) me Titra Shqip
Birdsong (2012) me Titra Shqip
The Affair (2014) me Titra Shqip
Reborn Rich (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x