The Walking Dead: Daryl Dixon (2023) me Titra Shqip

The Walking Dead: Daryl Dixon (2023) me Titra Shqip

Sep. 10, 2023
Vlerësimi juaj: 0
8.7 6 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 10, 2023
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Daryl del në breg të detit në Francë dhe përpiqet të kuptojë se si arriti atje dhe pse. Seriali ndjek udhëtimin e tij nëpër një Francë të thyer, por elastike, ndërsa ai shpreson të gjejë një mënyrë për t’u kthyer në shtëpi. Megjithatë, ndërsa bën udhëtimin, lidhjet që ai krijon gjatë rrugës e komplikojnë planin e tij përfundimtar.

The Walking Dead: Daryl Dixon (2023) me Titra Shqip
The Walking Dead: Daryl Dixon (2023) me Titra Shqip
The Walking Dead: Daryl Dixon (2023) me Titra Shqip
The Walking Dead: Daryl Dixon (2023) me Titra Shqip
The Walking Dead: Daryl Dixon (2023) me Titra Shqip
The Walking Dead: Daryl Dixon (2023) me Titra Shqip
The Walking Dead: Daryl Dixon (2023) me Titra Shqip
The Walking Dead: Daryl Dixon (2023) me Titra Shqip
The Walking Dead: Daryl Dixon (2023) me Titra Shqip
The Walking Dead: Daryl Dixon (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Walking Dead: Daryl Dixon
Vlerësimi TMDb 8.677 96 vota
Transmetuar në dt: Sep. 10, 2023
Përfunduar në dt: Sep. 17, 2023
Sezone 1
Episodet 6
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Marvel’s Daredevil (2015) me Titra Shqip
Goosebumps (2023) me Titra Shqip
Wolf Like Me (2022) me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
FBI (2018) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
Frontier (2016) me Titra Shqip
Prison Break (2005) me Titra Shqip
The Umbrella Academy (2019) me Titra Shqip
Carnival Row (2019) me Titra Shqip
Extant 2014
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x