The Widow (2019) me Titra Shqip

The Widow (2019) me Titra Shqip

Feb. 28, 2019
Vlerësimi juaj: 0
9 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 28, 2019
8

Regjizori

Aktorët

Kate Beckinsale isGeorgia Wells
Georgia Wells
Alex Kingston isJudith Gray
Judith Gray
Charles Dance isMartin Benson
Martin Benson
Bart Fouche isPieter Bello
Pieter Bello
Babs Olusanmokun isGeneral Azikiwe
General Azikiwe

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kërkimi i një gruaje për të zbuluar misterin e zhdukjes së burrit të saj e çon atë në Kongo, ku ajo detyrohet të kërkojë të vërtetën për atë që i ndodhi burrit që donte.

The Widow (2019) me Titra Shqip
The Widow (2019) me Titra Shqip
The Widow (2019) me Titra Shqip
The Widow (2019) me Titra Shqip
The Widow (2019) me Titra Shqip
The Widow (2019) me Titra Shqip
The Widow (2019) me Titra Shqip
The Widow (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Widow
Vlerësimi TMDb 7 133 vota
Transmetuar në dt: Feb. 28, 2019
Përfunduar në dt: Feb. 28, 2019
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Wire (2002) me Titra Shqip
Pacific Rim: The Black 2021
Living with Yourself (2019) me Titra Shqip
Fargo (2014) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Secret Invasion (2023) me Titra Shqip
Gotham Knights (2023) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
Taxi Driver (2021) me Titra Shqip
A Shop for Killers (2024) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
Wild Republic (2021) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x