The Winner (2023) me Titra Shqip

The Winner (2023) me Titra Shqip

Sep. 04, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 04, 2023
10

Regjizori

Peter Nagy
Regjizori

Aktorët

Ady Hajdu isViktor Hudák
Viktor Hudák
Ivana Chýlková isSaška Hudáková
Saška Hudáková
Petra Dubayová isAdela Hudáková
Adela Hudáková
Rebecca Rigová isHanka Hudáková
Hanka Hudáková
Milan Ondrík isMichal Mráz
Michal Mráz
Diana Mórová isPresident SR
President SR

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Viktor Hudák, kryeministër i një vendi të vogël evropian, po i jep fund karrierës së tij në politikë dhe i rikthehet jetës së përditshme. Megjithatë, kur pasardhësi i tij rrëzon rrënjësisht të gjitha politikat që ai kaloi një jetë duke ndërtuar, ai shpejt e kupton se ka shumë pak fuqi për të qenë një ish-kryeministër.

The Winner (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Víťaz
Vlerësimi TMDb 6 1 vota
Transmetuar në dt: Sep. 04, 2023
Përfunduar në dt: Sep. 04, 2023
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 30 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Grease: Rise of the Pink Ladies (2023) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
Fishbowl Wives (2022) me Titra Shqip
SAS: Rogue Heroes (2022) me Titra Shqip
Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip
Pitch Perfect: Bumper in Berlin (2022) me Titra Shqip
Chernobyl (2019) me Titra Shqip
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
Sleeper Cell (2005) me Titra Shqip
Parasyte: The Grey (2024) me Titra Shqip
Sky High: The Series (2023) me Titra Shqip
The Terror (2018) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x