The Worst of Evil (2023) me Titra Shqip

The Worst of Evil (2023) me Titra Shqip

Sep. 27, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 27, 2023
10

Regjizori

Jang Min-seok
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

I vendosur në vitet 1980, një burrë dhe një grua, të dy detektivë, depërtojnë në një organizatë masive kriminale përgjegjëse për tregtinë e paligjshme të drogës midis Koresë, Kinës dhe Japonisë.

The Worst of Evil (2023) me Titra Shqip
The Worst of Evil (2023) me Titra Shqip
The Worst of Evil (2023) me Titra Shqip
The Worst of Evil (2023) me Titra Shqip
The Worst of Evil (2023) me Titra Shqip
The Worst of Evil (2023) me Titra Shqip
The Worst of Evil (2023) me Titra Shqip
The Worst of Evil (2023) me Titra Shqip
The Worst of Evil (2023) me Titra Shqip
The Worst of Evil (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal 최악의 악
Vlerësimi TMDb 9 3 vota
Transmetuar në dt: Sep. 27, 2023
Përfunduar në dt: Oct. 11, 2023
Sezone 1
Episodet 12
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Halo (2022) me Titra Shqip
The Walking Dead: Dead City (2023) me Titra Shqip
Sin novedad (2021) aka No Activity me Titra Shqip
Class of ’09 (2023) me Titra Shqip
Marco Polo (2014) me Titra Shqip
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Marvel’s Jessica Jones (2015) me Titra Shqip
Devotion, a Story of Love and Desire (2022) me Titra Shqip
Gen V (2023) me Titra Shqip
Weeds (2005) me Titra Shqip
Pray, Obey, Kill (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x