Treason (2022) me Titra Shqip

Treason (2022) me Titra Shqip

Dec. 26, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 26, 2022
10

Regjizori

Matt Charman
Regjizori

Aktorët

Charlie Cox isAdam Lawrence
Adam Lawrence
Olga Kurylenko isKara Yusova
Kara Yusova
Oona Chaplin isMaddy De Costa
Maddy De Costa
Ciarán Hinds isSir Martin Angelis
Sir Martin Angelis

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

E ardhmja e ndritur e një deputeti të MI6 merr një kthesë të mprehtë pasi një ribashkim me një spiun rus e detyron atë të vërë në dyshim gjithë jetën e tij.

Treason (2022) me Titra Shqip
Treason (2022) me Titra Shqip
Treason (2022) me Titra Shqip
Treason (2022) me Titra Shqip
Treason (2022) me Titra Shqip
Treason (2022) me Titra Shqip
Treason (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Treason
Vlerësimi TMDb 6.846 154 vota
Transmetuar në dt: Dec. 26, 2022
Përfunduar në dt: Dec. 26, 2022
Sezone 1
Episodet 5
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Descendants of the Sun (2016) me Titra Shqip
Baby (2018) me Titra Shqip
Marvel’s Hit-Monkey (2021) me Titra Shqip
Keep Breathing (2022) me Titra Shqip
Chucky (2021) me Titra Shqip
Success (2019) me Titra Shqip
Parasyte: The Grey (2024) me Titra Shqip
The Last Thing He Told Me (2023) me Titra Shqip
Marvel’s The Punisher (2017) me Titra Shqip
Flower of Evil (2020) me Titra Shqip
Spartacus: Gods of the Arena (2011) me Titra Shqip
Fire Country (2022) me Titra Shqip
5 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

1 Koment
Më të rejat
Më e vjetrat Më të votuarit
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
1
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x