Tribes of Europa (2021) me titra shqip

Tribes of Europa (2021) me titra shqip

Feb. 19, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 19, 2021
10

Regjizori

Philip Koch
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Viti 2074. Pas një katastrofe misterioze globale, lufta ndizet midis Fiseve që kanë dalë nga rrënojat e Evropës. Tre vëllezër e motra nga fisi paqësor Origjina janë ndarë dhe janë të detyruar të krijojnë rrugët e tyre në një luftë të mbushur me aksione për të ardhmen e kësaj Europe të re.

 

Tribes of Europa 2021 me titra shqip

Tribes of Europa (2021) me titra shqip
Tribes of Europa (2021) me titra shqip
Tribes of Europa (2021) me titra shqip
Titulli origjinal Tribes of Europa
Vlerësimi TMDb 7.2 194 vota
Transmetuar në dt: Feb. 19, 2021
Përfunduar në dt: Feb. 19, 2021
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 47 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Nurse Jackie (2009) me Titra Shqip
ZeroZeroZero (2020) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Respect (2020) me Titra Shqip
Kin (2021) me Titra Shqip
Methanol (2018) me Titra Shqip
Hijack (2023) me Titra Shqip
City on Fire (2023) me Titra Shqip
Pacific Rim: The Black 2021
How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) me Titra Shqip
Gangs of Oslo (2023) me Titra Shqip
Knightfall (2017) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x