Under the Dome (2013) me Titra Shqip

Under the Dome (2013) me Titra Shqip

Jun. 24, 2013
Vlerësimi juaj: 0
8.8 6 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Jun. 24, 2015
10
2Sezoni 2 Jun. 29, 2014
10
1Sezoni 1 Jun. 23, 2013
10

Regjizori

Aktorët

Mike Vogel isDale
Dale "Barbie" Barbara
Rachelle Lefevre isJulia Shumway
Julia Shumway
Alexander Koch isJunior Rennie
Junior Rennie
Eddie Cahill isSam Verdreaux
Sam Verdreaux
Colin Ford isJoe McAlister
Joe McAlister
Kylie Bunbury isEva Sinclair
Eva Sinclair
Dean Norris isJames
James "Big Jim" Rennie
Mackenzie Lintz isNorrie Calvert-Hill
Norrie Calvert-Hill

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një qytet i vogël izolohet papritur dhe në mënyrë të pashpjegueshme nga pjesa tjetër e botës nga një kupolë e madhe transparente. Ndërsa forcat ushtarake, qeveria dhe media të pozicionuara jashtë kësaj pengese përreth përpiqen ta thyejnë atë, një grup i vogël njerëzish brenda përpiqen të kuptojnë se çfarë është kupola, nga erdhi dhe kur (dhe nëse) do të ike ndonjëherë.

Under the Dome (2013) me Titra Shqip
Under the Dome (2013) me Titra Shqip
Under the Dome (2013) me Titra Shqip
Under the Dome (2013) me Titra Shqip
Under the Dome (2013) me Titra Shqip
Under the Dome (2013) me Titra Shqip
Under the Dome (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Under the Dome
Vlerësimi TMDb 7.221 3,200 vota
Transmetuar në dt: Jun. 24, 2013
Përfunduar në dt: Sep. 10, 2015
Sezone 3
Episodet 39
Kohëzgjatja mesatare 42 minuta
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

The Widow (2019) me Titra Shqip
The Changeling (2023) me Titra Shqip
Euphoria (2019) me Titra Shqip
Prison Break (2005) me Titra Shqip
The Serpent 2021
ZeroZeroZero (2020) me Titra Shqip
Asbest (2023) me Titra Shqip
Battlestar Galactica (2004) me Titra Shqip
3 Body Problem (2024) me Titra Shqip
Frontier (2016) me Titra Shqip
Hightown (2020) me Titra Shqip
Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip
4.2 6 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x