Unwanted (2023) me Titra Shqip

Unwanted (2023) me Titra Shqip

Nov. 03, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 03, 2023
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një anije lundrimi shpëton 28 refugjatë nga Mesdheu. Kur kapiteni urdhërohet të niset për në Libi, situata përshkallëzohet.

Unwanted (2023) me Titra Shqip
Unwanted (2023) me Titra Shqip
Unwanted (2023) me Titra Shqip
Unwanted (2023) me Titra Shqip
Unwanted (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Unwanted – Ostaggi del mare
Vlerësimi TMDb 6.9 4 vota
Transmetuar në dt: Nov. 03, 2023
Përfunduar në dt: Dec. 15, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

City on a Hill (2019) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
The Night Manager (2016) me Titra Shqip
Song of the Bandits (2023) me Titra Shqip
Foundation (2021) me Titra Shqip
The Great (2020) me Titra Shqip
True Detective (2014) me Titra Shqip
Bangkok Breaking (2021) me Titra Shqip
Unseen (2023) me Titra Shqip
Big Mouth (2022) me Titra Shqip
Island (2022) me Titra Shqip
The Killing Vote (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x