V (2009) me Titra Shqip

V (2009) me Titra Shqip

Nov. 03, 2009
Vlerësimi juaj: 0
9 4 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Jan. 04, 2011
10
1Sezoni 1 Nov. 03, 2009
10

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një riimagjinim i mini-serialit të viteve 1980 për takimin e parë në botë me një racë alienësh në të cilën alienët e quajnë veten Visitorët dhe kanë një axhendë në dukje miqësore që mund ose nuk mund të jetë një mbulesë për diçka më keqdashëse.

V (2009) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal V
Vlerësimi TMDb 6.8 602 vota
Transmetuar në dt: Nov. 03, 2009
Përfunduar në dt: Mar. 15, 2011
Sezone 2
Episodet 22
Kohëzgjatja mesatare 42 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Origin (2018) me Titra Shqip
The Serpent 2021
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Super Pumped (2022) me Titra Shqip
Vagabond (2019) me Titra Shqip
The Night Agent (2023) me Titra Shqip
Tulsa King (2022) me Titra Shqip
Moving (2023) me Titra Shqip
Madam Secretary (2014) me Titra Shqip
Codename: Annika (2023) me Titra Shqip
Toy Boy (2019) me Titra Shqip
Special Ops: Lioness (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

1 Koment
Më të rejat
Më e vjetrat Më të votuarit
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
1
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x