Wednesday (2022) me Titra Shqip

Wednesday (2022) me Titra Shqip

Nov. 23, 2022
Vlerësimi juaj: 0
9.9 27 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 23, 2022
10

Regjizori

Miles Millar
Regjizori

Aktorët

Jenna Ortega isWednesday Addams
Wednesday Addams
Gwendoline Christie isLarissa Weems
Larissa Weems
Percy Hynes White isXavier Thorpe
Xavier Thorpe
Moosa Mostafa isEugene Otinger
Eugene Otinger
Joy Sunday isBianca Barclay
Bianca Barclay
Hunter Doohan isTyler Galpin
Tyler Galpin
Christina Ricci isMarilyn Thornhill
Marilyn Thornhill
Emma Myers isEnid Sinclair
Enid Sinclair
Georgie Farmer isAjax Petropolus
Ajax Petropolus
Naomi J. Ogawa isYoko Tanaka
Yoko Tanaka

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Wednesday Addams dërgohet në Nevermore Academy, një shkollë e çuditshme ku ajo përpiqet të zotërojë fuqitë e saj psikike, të ndalojë një zbavitje monstruoze të vrasjeve të qytetarëve të qytetit dhe të zgjidhë misterin e mbinatyrshëm që preku familjen e saj 25 vjet më parë – të gjitha gjatë lundrimit në marrëdhëniet e saj të reja .

Wednesday (2022) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wednesday
Vlerësimi TMDb 8.782 465 vota
Transmetuar në dt: Nov. 23, 2022
Përfunduar në dt: Nov. 23, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

All of Us Are Dead (2022) me Titra Shqip
Taboo (2017) me Titra Shqip
Tuff Money (2020) me Titra Shqip
Beforeigners (2019) me Titra Shqip
The Crowded Room (2023) me Titra Shqip
With Love (2021) me Titra Shqip
Don’t Look Deeper 2020
Obsession (2023) me Titra Shqip
WandaVision 2021
Battlestar Galactica (2004) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Class of ’09 (2023) me Titra Shqip
4.5 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x