Welcome to Earth (2021) me Titra Shqip

Welcome to Earth (2021) me Titra Shqip

Dec. 08, 2021
Vlerësimi juaj: 0
7 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 08, 2021
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Will Smith, kurioziteti dhe çudia e të cilit janë pozitivisht infektive – udhëhiqet nga eksploruesit e National Geographic që udhëtojnë në cepa të ndryshme të botës për t’u njohur nga afër me spektaklet më të çuditshme, më të pazakonta, të rrezikshme dhe emocionuese të planetit.

Welcome to Earth (2021) me Titra Shqip
Welcome to Earth (2021) me Titra Shqip
Welcome to Earth (2021) me Titra Shqip
Welcome to Earth (2021) me Titra Shqip
Welcome to Earth (2021) me Titra Shqip
Welcome to Earth (2021) me Titra Shqip
Welcome to Earth (2021) me Titra Shqip
Welcome to Earth (2021) me Titra Shqip
Welcome to Earth (2021) me Titra Shqip
Welcome to Earth (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Welcome to Earth
Vlerësimi TMDb 7.6 390 vota
Transmetuar në dt: Dec. 08, 2021
Përfunduar në dt: Dec. 08, 2021
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 40 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ancient Empires (2023) me Titra Shqip
Mother Teresa: For the Love of God? (2022) me Titra Shqip
The Russell Murders: Who Killed Lin and Megan? (2023) me Titra Shqip
Italia 90: Four Weeks That Changed The World (2022) me Titra Shqip
Supreme Team (2022) me Titra Shqip
Hei$t: The Great Robbery of Brazil’s Central Bank (2022) me Titra Shqip
Libby, Are You Home Yet? (2022) me Titra Shqip
One Shot: The Football Factory (2022) me Titra Shqip
Czech It Out! (2022) me Titra Shqip
Life on Our Planet (2023) me Titra Shqip
MH370: The Plane That Disappeared (2023) me Titra Shqip
Liverpool Narcos (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x