Who Is Erin Carter? (2023) me Titra Shqip

Who Is Erin Carter? (2023) me Titra Shqip

Aug. 24, 2023
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 24, 2023
10

Regjizori

Jack Lothian
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Jeta e qetë e një gruaje britanike në Barcelonë del jashtë kontrollit kur një grabitje e armatosur në një supermarket nxjerr në pah të kaluarën e saj sekrete dhe të dhunshme.

Who Is Erin Carter? (2023) me Titra Shqip
Who Is Erin Carter? (2023) me Titra Shqip
Who Is Erin Carter? (2023) me Titra Shqip
Who Is Erin Carter? (2023) me Titra Shqip
Who Is Erin Carter? (2023) me Titra Shqip
Who Is Erin Carter? (2023) me Titra Shqip
Who Is Erin Carter? (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Who Is Erin Carter?
Vlerësimi TMDb 7.338 77 vota
Transmetuar në dt: Aug. 24, 2023
Përfunduar në dt: Aug. 24, 2023
Sezone 1
Episodet 7
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Drift: Partners in Crime (2023) me Titra Shqip
Under the Dome (2013) me Titra Shqip
A Town Called Malice (2023) me Titra Shqip
Hijack (2023) me Titra Shqip
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
Turn of the Tide (2023) me Titra Shqip
Rise of Empires: Ottoman (2020) me Titra Shqip
Beartown (2020) me Titra Shqip
Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
Trese (2021) me Titra Shqip
Fire Country (2022) me Titra Shqip
Secret Invasion (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x