Why Women Kill (2019) me Titra Shqip

Why Women Kill (2019) me Titra Shqip

Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Regjizori

Marc Cherry
Regjizori

Aktorët

Allison Tolman isAlma Fillcot
Alma Fillcot
Lana Parrilla isRita Castillo
Rita Castillo
Nick Frost isBertram Fillcot
Bertram Fillcot
B.K. Cannon isDee Fillcot
Dee Fillcot
Jordane Christie isVern Loomis
Vern Loomis
Matthew Daddario isScooter Polarsky
Scooter Polarsky
Veronica Falcón isCatherine Castillo
Catherine Castillo
Jack Davenport isThe Narrator (voice)
The Narrator (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Tre gra që jetojnë në tre dekada të ndryshme: një shtëpiake në vitet ’60, një socialiste në vitet ’80 dhe një avokate në 2018, merren me tradhtinë në martesat e tyre.

Why Women Kill (2019) me Titra Shqip
Why Women Kill (2019) me Titra Shqip
Why Women Kill (2019) me Titra Shqip
Why Women Kill (2019) me Titra Shqip
Why Women Kill (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Why Women Kill
Vlerësimi TMDb 8.2 212 vota
Transmetuar në dt: Aug. 15, 2019
Përfunduar në dt: Jul. 29, 2021
Sezone 2
Episodet 20
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Bulgasal: Immortal Souls (2021) me Titra Shqip
Clarice (2021) me Titra Shqip
One Way or Another (2020) me Titra Shqip
Farzi (2023) me Titra Shqip
L’onore e il rispetto (2006) me Titra Shqip
Neon (2023) me Titra Shqip
Riverdale (2017) me Titra Shqip
The Midwich Cuckoos (2022) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
The Pembrokeshire Murders (2021)
3.5 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x