Wolf Like Me (2022) me Titra Shqip

Wolf Like Me (2022) me Titra Shqip

Jan. 13, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Oct. 19, 2023
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Jan. 13, 2022
10

Regjizori

Abe Forsythe
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Gary është një rrënim emocional dhe përpiqet të sigurojë për vajzën e tij që nga vdekja e gruas së tij. Maria ka një sekret që nuk mund ta tregojë veten për ta ndarë me askënd. Universi i bashkoi këta të dy për një arsye.

Wolf Like Me (2022) me Titra Shqip
Wolf Like Me (2022) me Titra Shqip
Wolf Like Me (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wolf Like Me
Vlerësimi TMDb 7.7 80 vota
Transmetuar në dt: Jan. 13, 2022
Përfunduar në dt: Jan. 13, 2022
Sezone 2
Episodet 13
Kohëzgjatja mesatare 30 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
Dinotopia (2002) me Titra Shqip
Severance (2022) me Titra Shqip
Gen V (2023) me Titra Shqip
The Winchesters (2022) me Titra Shqip
The Witcher: Blood Origin (2022) me Titra Shqip
Foodie Love (2019) me Titra Shqip
Resident Alien (2021) me Titra Shqip
Fringe (2008) me Titra Shqip
Yasuke 2021
Fleabag (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x