Wolf Pack (2023) me Titra Shqip

Wolf Pack (2023) me Titra Shqip

Jan. 26, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 26, 2023
10

Regjizori

Jeff Davis
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kur një zjarr i furishëm lëshon një krijesë të mbinatyrshme, katër të rinj të rritur e gjejnë veten të tërhequr së bashku nën një hënë të plotë.

Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wolf Pack
Vlerësimi TMDb 8.078 51 vota
Transmetuar në dt: Jan. 26, 2023
Përfunduar në dt: Feb. 09, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Shōgun (2024) me Titra Shqip
Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip
The Good Wife (2009) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
Blood of Zeus 2020
The Sleepers (2019) me Titra Shqip
Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
Skylines 2019
Unorthodox 2020
Atypical (2017) me Titra Shqip
Dafne and the Rest (2021) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x