Wu Assassins (2019) me Titra Shqip

Wu Assassins (2019) me Titra Shqip

Aug. 08, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 08, 2019
10

Regjizori

Tony Krantz
Regjizori

Aktorët

Iko Uwais isKai Jin
Kai Jin
Byron Mann isUncle Six
Uncle Six
Katheryn Winnick isChristine Gavin
Christine Gavin
Li Jun Li isJenny Wah
Jenny Wah
Lawrence Kao isTommy Wah
Tommy Wah

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

I fundit në radhën e të zgjedhurve, një kuzhinier i padëshiruar bashkohet me një detektiv vrasjesh për të zbuluar një mister të lashtë dhe për të rrëzuar vrasës të mbinatyrshëm.

Wu Assassins (2019) me Titra Shqip
Wu Assassins (2019) me Titra Shqip
Wu Assassins (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wu Assassins
Vlerësimi TMDb 6.91 144 vota
Transmetuar në dt: Aug. 08, 2019
Përfunduar në dt: Aug. 08, 2019
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vincenzo (2021) me Titra Shqip
House of Ninjas (2024) me Titra Shqip
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Supreme Team (2022) me Titra Shqip
The Brave (2017) me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
Souls (2022) me Titra Shqip
The Night Agent (2023) me Titra Shqip
Euphoria (2019) me Titra Shqip
Touch (2012) me Titra Shqip
Spartacus (2010) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x