Yakamoz S-245 (2022) me Titra Shqip

Yakamoz S-245 (2022) me Titra Shqip

Apr. 20, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 5 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 20, 2022
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasi katastrofa godet Tokën, një biolog detar në një mision kërkimor në një nëndetëse duhet të luftojë për ta çuar procesin në një komplot.

Yakamoz S-245 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Yakamoz S-245
Vlerësimi TMDb 7.2 10 vota
Transmetuar në dt: Apr. 20, 2022
Përfunduar në dt: Apr. 20, 2022
Sezone 1
Episodet 7
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Falcon and the Winter Soldier 2021
Goosebumps (2023) me Titra Shqip
Resident Alien (2021) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
Ahsoka (2023) me Titra Shqip
Secret Invasion (2023) me Titra Shqip
Game of Thrones (2011) me Titra Shqip
Lost in Space 2018
Made For Love 2021
V (2009) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x