Yu Yu Hakusho (2023) me Titra Shqip

Yu Yu Hakusho (2023) me Titra Shqip

Dec. 14, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 14, 2023
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Takumi Kitamura isYusuke Urameshi
Yusuke Urameshi
Shuhei Uesugi isKazuma Kuwabara
Kazuma Kuwabara

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasi një akt vetëmohues i kushton atij jetën, rrugaçi adoleshent Yusuke Urameshi zgjidhet si një detektiv shpirtëror për të hetuar rastet që përfshijnë yokai rebelë.

Yu Yu Hakusho (2023) me Titra Shqip
Yu Yu Hakusho (2023) me Titra Shqip
Yu Yu Hakusho (2023) me Titra Shqip
Yu Yu Hakusho (2023) me Titra Shqip
Yu Yu Hakusho (2023) me Titra Shqip
Yu Yu Hakusho (2023) me Titra Shqip
Yu Yu Hakusho (2023) me Titra Shqip
Yu Yu Hakusho (2023) me Titra Shqip
Yu Yu Hakusho (2023) me Titra Shqip
Yu Yu Hakusho (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal 幽☆遊☆白書
Vlerësimi TMDb 7.929 112 vota
Transmetuar në dt: Dec. 14, 2023
Përfunduar në dt: Dec. 14, 2023
Sezone 1
Episodet 5
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dinotopia (2002) me Titra Shqip
Wu Assassins (2019) me Titra Shqip
Funeral for a Dog (2022) me Titra Shqip
Berlin Station (2016) me Titra Shqip
Dash & Lily (2020) me Titra Shqip
Tulsa King (2022) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
Kin (2021) me Titra Shqip
Renegade Nell (2024) me Titra Shqip
VIVANT (2023) me Titra Shqip
Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x